Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-6018
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€17.00
€37.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-6018
- SKU: FR-11211731945
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-6018
| SKU | ZO-6018 |
|---|---|
| EAN | 5415190011739 |
| Weight | 2.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.3cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4484





