Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7123/RG
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€53.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7123/RG
- SKU: FR-11211742034
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7123/RG
| SKU | ZH-7123/RG |
|---|---|
| EAN | 5415190058215 |
| Weight | 1.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 12 |
| Heigth | 1.6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5018
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4528
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Black ZH-6036/3




