Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5233/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€21.00
€39.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5233/1
- SKU: FR-11211853013
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5233/1
| SKU | ZO-5233/1 |
|---|---|
| EAN | 5400470252117 |
| Weight | 4.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.5cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.5cm |
| Metal Color | Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4280
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6017



