Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver PEN-3015
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€90.00
€169.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver PEN-3015
- SKU: FR-11212301413
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver PEN-3015
| SKU | PEN-3015 |
|---|---|
| EAN | 5400470075785 |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.6cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.6cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5256
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver/Rose PEN-1456
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5071




