Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4881
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€89.00
€164.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4881
- SKU: FR-11212055914
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4881
| SKU | ZH-4881 |
|---|---|
| EAN | 5400470268989 |
| Weight | 9.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | Silver |
| Material_type | Not Available |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 4cm |







