Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4359
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€60.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4359
- SKU: FR-11211824988
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Silver ZH-4359
| SKU | ZH-4359 |
|---|---|
| EAN | 5400470633794 |
| Weight | 7.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4685
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5173




