Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2576
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€65.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2576
- SKU: FR-11212389972
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2576
| SKU | ZK-2576 |
|---|---|
| EAN | 5400470616797 |
| Weight | 7.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Necklace |
| Length | 42cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5247
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4688
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Gold ZO-5885-GOLD



