Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2735
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€72.00
€167.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2735
- SKU: FR-11212155683
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Silver ZK-2735
| SKU | ZK-2735 |
|---|---|
| EAN | 5400470090153 |
| Weight | 8.05 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 5.5cm |
| Product Type | Necklace |
| Length | 42cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4650
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4660
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4568
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-2088

