Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Gold ZH-4520-GOLD
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€50.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Gold ZH-4520-GOLD
- SKU: FR-11211847408
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Gold ZH-4520-GOLD
| SKU | ZH-4520-GOLD |
|---|---|
| EAN | 5400470095950 |
| Weight | 5.35 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4517
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Gold ZH-4821




