Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5075
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€99.00
€215.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5075
- SKU: FR-11212293566
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5075
| SKU | ZO-5075 |
|---|---|
| EAN | 5400470171401 |
| Weight | 9.29 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Snap-Lock |
| Diameter | 1.5cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Length | 1.7cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver PEN-3015
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5256
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver/Rose PEN-1456


