Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5072
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€89.00
€181.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5072
- SKU: FR-11212207249
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5072
| SKU | ZO-5072 |
|---|---|
| EAN | 5400470171371 |
| Weight | 8.87 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Snap-Lock |
| Diameter | 2.7cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Length | 2.7cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.5cm |





