Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver EAR-438
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€37.00
€63.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver EAR-438
- SKU: FR-11212239758
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver EAR-438
| SKU | EAR-438 |
|---|---|
| EAN | 5400470647920 |
| Weight | 2.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Heigth | 2.6cm |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 52 |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 2.6cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5916
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5098





