Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5173
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€89.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5173
- SKU: FR-11211832835
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5173
| SKU | ZO-5173 |
|---|---|
| EAN | 5400470244181 |
| Weight | 3.3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Lever back |
| Heigth | 4cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 4cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Width | 0.6cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-7240/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7104



