Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5195
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€55.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5195
- SKU: FR-11211819383
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5195
| SKU | ZO-5195 |
|---|---|
| EAN | 5400470245133 |
| Weight | 3.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Hook |
| Heigth | 2.5cm |
| Gem Color | Pink |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 2.5cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4595






