Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4471
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€98.00
€222.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4471
- SKU: FR-11212448264
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4471
| SKU | ZH-4471 |
|---|---|
| EAN | 5400470079714 |
| Weight | 8.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® 'Eloise' Women's Sterling Silver Bracelet - Silver ZA-7409




