Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4667
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€32.00
€74.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4667
- SKU: FR-11212088423
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4667
| SKU | ZH-4667 |
|---|---|
| EAN | 5400470168982 |
| Weight | 5.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6017/2
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5060
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5558



