Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-4659
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€84.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-4659
- SKU: FR-11212082818
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-4659
| SKU | ZH-4659 |
|---|---|
| EAN | 5400470168852 |
| Weight | 6.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4369
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4465





