Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-6039/2
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€32.00
€56.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-6039/2
- SKU: FR-11212081697
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-6039/2
| SKU | ZH-6039/2 |
|---|---|
| EAN | 5415190016512 |
| Weight | 4.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5251
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4667





