Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4795
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€69.00
€140.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4795
- SKU: FR-11211938209
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4795
| SKU | ZH-4795 |
|---|---|
| EAN | 5400470244211 |
| Weight | 4.62 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | Silver |
| Material_type | Not Available |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5904
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4846





