Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7020
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€80.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7020
- SKU: FR-11211930362
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7020
| SKU | ZH-7020 |
|---|---|
| EAN | 5415190030105 |
| Weight | 1.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4492
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-2712
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5233



