Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-4821
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€54.00
€93.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-4821
- SKU: FR-11211858618
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Gold ZH-4821
| SKU | ZH-4821 |
|---|---|
| EAN | 5400470245713 |
| Weight | 4.3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Beige |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-6017
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4689



