Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4517
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€105.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4517
- SKU: FR-11211856376
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4517
| SKU | ZH-4517 |
|---|---|
| EAN | 5400470095820 |
| Weight | 7.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 4.7cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Gold ZH-4821
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Rose ZO-5835
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-6023/1




