Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black/Rose ZH-6045
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€72.00
€171.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black/Rose ZH-6045
- SKU: FR-11211818262
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black/Rose ZH-6045
| SKU | ZH-6045 |
|---|---|
| EAN | 5415190017717 |
| Weight | 3.45 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Black/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5195






