Orphelia Orphelia® 'Amber' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7092
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€32.00
€64.00
- Orphelia Orphelia® 'Amber' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7092
- SKU: FR-11212836130
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® 'Amber' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7092
| SKU | ZH-7092 |
|---|---|
| EAN | 5415190038781 |
| Weight | 1.2 grams |
| Model Name | Amber |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Gem Color | Pink |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |







