Orphelia Isi Silver Chain With Pendant ZH-7285
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€40.00
- Orphelia Isi Silver Chain With Pendant ZH-7285
- SKU: FR-11212778959
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Isi Silver Chain With Pendant ZH-7285
| SKU | ZH-7285 |
|---|---|
| EAN | 5415190082470 |
| Weight | 2 grams |
| Model Name | Isi |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | White |
| Material_type | Mother Of Pearl |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.1cm |






