Orphelia Charlotte Silver Chain With Pendant ZH-7523
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€44.00
- Orphelia Charlotte Silver Chain With Pendant ZH-7523
- SKU: FR-11212549154
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Charlotte Silver Chain With Pendant ZH-7523
| SKU | ZH-7523 |
|---|---|
| EAN | 5415190139938 |
| Weight | 3.3 grams |
| Model Name | Charlotte |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Chain Type | Spiga |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver/Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7398
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4506
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4540




