Orphelia Alena Sterling Silver Chain With Pendant ZH-7122
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€44.00
- Orphelia Alena Sterling Silver Chain With Pendant ZH-7122
- SKU: FR-11212818194
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Alena Sterling Silver Chain With Pendant ZH-7122
| SKU | ZH-7122 |
|---|---|
| EAN | 5415190058314 |
| Weight | 1.9 grams |
| Model Name | Alena |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 11 |
| Heigth | 1.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |







