Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4527
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€57.00
- Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4527
- SKU: FR-11212352979
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4527
| SKU | ZH-4527 |
|---|---|
| EAN | 5400470096339 |
| Weight | 8.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 2.8cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | White |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Gold ZH-4528 GOLD
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5176




