Orphelia Silver Pendant With Chain ZH-4536
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€47.00
€87.00
- Orphelia Silver Pendant With Chain ZH-4536
- SKU: FR-11211943814
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Pendant With Chain ZH-4536
| SKU | ZH-4536 |
|---|---|
| EAN | 5400470098838 |
| Weight | 10.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | White |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4777
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4794
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4770




