Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7039
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€54.00
€94.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7039
- SKU: FR-11211924757
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7039
| SKU | ZH-7039 |
|---|---|
| EAN | 5415190033359 |
| Weight | 5.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Blue |
| Gem Type1 | Zirconium |
| Heigth | 6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4629
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5106
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5905


