Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-2088
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€57.00
€116.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-2088
- SKU: FR-11212162409
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-2088
| SKU | EAR-2088 |
|---|---|
| EAN | 5400470076119 |
| Weight | 2.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.5cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.5cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver/Rose ZO-5188
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-4831




