Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5887
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€119.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5887
- SKU: FR-11211144541
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5887
| SKU | ZO-5887 |
|---|---|
| EAN | 5400470095905 |
| Weight | 4.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 13cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1,3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 9cm |







