Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Gold ZH-4528 GOLD
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€82.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Gold ZH-4528 GOLD
- SKU: FR-11212361947
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - Gold ZH-4528 GOLD
| SKU | ZH-4528 GOLD |
|---|---|
| EAN | 5415190128543 |
| Weight | 7.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 3.2cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4573
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5032





