Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4798
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€137.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4798
- SKU: FR-11212491983
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4798
| SKU | ZH-4798 |
|---|---|
| EAN | 5400470244341 |
| Weight | 3.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black and white |
| Heigth | 4.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5626






