Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4524
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€60.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4524
- SKU: FR-11212116448
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4524
| SKU | ZH-4524 |
|---|---|
| EAN | 5400470096018 |
| Weight | 7.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 4.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5923
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4878


