Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-2712
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€41.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-2712
- SKU: FR-11211934846
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-2712
| SKU | ZK-2712 |
|---|---|
| EAN | 5400470650401 |
| Weight | 2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Chain Type | Rolo |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 1 |
| Heigth | 1cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 40cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-6042
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver EAR-1218
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5936


