Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-6043
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€83.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-6043
- SKU: FR-11211904579
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-6043
| SKU | ZH-6043 |
|---|---|
| EAN | 5415190017601 |
| Weight | 4.41 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.7cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5884
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5971





