Orphelia Orphelia® 'Alivina' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7070
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€33.00
- Orphelia Orphelia® 'Alivina' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7070
- SKU: FR-11212866397
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® 'Alivina' Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-7070
| SKU | ZH-7070 |
|---|---|
| EAN | 5415190036619 |
| Weight | 0.68 grams |
| Model Name | Alivina |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Oval |
| Pearl Size | 9.5-10.0mm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
| Width | 0.5cm |







