Orphelia Amada Silver Chain With Pendant ZH-7075/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€35.00
- Orphelia Amada Silver Chain With Pendant ZH-7075/1
- SKU: FR-11212861913
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Amada Silver Chain With Pendant ZH-7075/1
| SKU | ZH-7075/1 |
|---|---|
| EAN | 5415190037371 |
| Weight | 1.2 grams |
| Model Name | Amada |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 2.7cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® 'Alivina' Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-7070
orphelia Orphelia® 'Belina' Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-7049





