Orphelia Alma Silver Chain With Pendant ZH-7071
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€33.00
- Orphelia Alma Silver Chain With Pendant ZH-7071
- SKU: FR-11212865276
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Alma Silver Chain With Pendant ZH-7071
| SKU | ZH-7071 |
|---|---|
| EAN | 5415190036633 |
| Weight | 0.7 grams |
| Model Name | Alma |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | Rosé |
| Pearl Shape | Oval |
| Pearl Size | 8.0-8.5mm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
| Width | 0.6cm |







